Kabina bez zamykanych drzwi to kabina na planie otwartym.

Kabina otwarta to rodzaj kabiny, która nie ma zamykanych drzwi, ale może mieć zamontowane ściany boczne. Cechuje je otwartość. 

Kabina otwarta to rodzaj kabiny, która nie ma zamykanych drzwi, ale może mieć zamontowane ściany boczne. Cechuje je otwartość.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że tego typu kabiny nie mają zamykanych drzwi. W niektórych przypadkach mogą mieć zamontowane ściany boczne, ale ich cechą charakterystyczną jest otwartość.

Może wydawać się to dziwne, ale tego typu kabina ma wiele zalet. Jednym z nich jest to, że wpuszcza do pomieszczenia więcej światła i powietrza. Ułatwia również gościom chodzenie bez uczucia ciasnoty i klaustrofobii.

Otwartość pozwala również na większą prywatność, co jest dużym problemem dla wielu osób przebywających w kabinie z nieznajomymi.

Odpowiednie wykończenie ściany nad blatem to nie lada wyzwanie. Szkło ścienne do kuchni to coraz bardziej popularne rozwiązanie. Czemu? Z jednej strony ta opcja jest niezwykle solidna, a z drugiej bardzo efektownie prezentuje się w każdym wnętrzu. Szkło Lacobel nie tylko między szafkami! może być również stosowany jako wypełnienie frontów meblowych. Panele szklane Lacobel umożliwiają wybór z dostępnej palety jednolitych kolorów. Panele z grafiką lub w jednym kolorze pasują praktycznie do każdego wnętrza. Dlatego to rozwiązanie jest tak cenione wśród projektantów i stale zyskuje popularność wśród użytkowników.

 

https://bpszklane.pl/